Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Novinky
28.01.2020
Svatební veletrh Svatbárium 2020
Rok 2020 je magický a pro mnoho svatebních párů „ten pravý“. Kromě své symetrie bude tento rok prý rokem symbolizujícím stabilitu a její budování. Pro... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Velikosti

Placka špendlík: 37 mm, 44 mm, 56 mm

Magnetka: 56 mm 

Kapesní zrcátko: 56 mm

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Svatební veletrh Svatbárium Hradec Králové 2020
26.01.2020

Svatební veletrh Svatbárium Hradec Králové 2020

Rok 2020 je magický a pro mnoho svatebních párů „ten pravý“. Kromě své symetrie bude tento rok prý rokem symbolizujícím stabilitu a její budování. Pro dvojice, které plánují na tento rok svatbu jednoznačně trefa do černého, nebo spíše do bílého! Pro mě a značku Soleille_design rozhodně rok, ve kterém mám v plánu zkusit něco nového! Třeba něco takového, jako přijmout pozvání na několik svatebních veletrhů a setkat se s lidmi, pro které bude rok 2020 stejně magický jako pro mě.

Předem a bez bázně a hany :) však musím říct, že bych se bez mojí kamarádky Lůci ze své „laboratoře“, jak nazývají moji pracovnu mé děti, do světa nevypravila. Už roky se těšila, jak spolu budeme jednou někde něco vystavovat, prodávat a vlastně mě k tomu i teď tak trochu dokopla.

S nadšením jsem se proto vydaly hned na začátku letošního roku na veletrh Svatbárium, který se konal v impozantních prostorách PETROF Gallery v Hradci Králové. A byl to zážitek!

Přípravy před veletrhem byly obrovské (skoro jako na několik svateb dohromady), ale stálo to za to. Ráno při nakládání „soleillí“ výrobky zaplnily celý kufr našeho auta. Tam se pro ilustraci běžně srovná dětský kočárek, dětská postýlka a ještě chlapské kolo. Možná toho máme moc, možná málo, ale auto a papír přece snesou všechno.

Se svítáním o hodinu a půl později doslova rozrážíme dveře PETROF Gallery a dáváme se do práce. Nazdobit přidělený stůl a zástěnu za námi je mnohem těžší, než jsme si myslely. Kam se to všechno jen vejde? A tak přivítání s pořadatelkami probíhá s hřebíčky v puse a kladívkem v ruce. Připínáme jmenovky, jsme zvěčněny na fotografii a můžeme pokračovat v naší výzdobě, čas tlačí ještě o něco víc než moje baleríny. Sousedíme se stánkem šikovných holek a kamarádek z Magic Flower, Karoliny a Zuzky. Ty nám půjčují kvítka pro dekoraci našeho stánku a krásnou kytici pro nevěstu, a to i přesto, že se nám podařilo jednu z jejich vystavených přenádherných kytic doslova srovnat se zemí při instalaci cedulky „Soleille_design“ na stojan s tričky. Všechno napravilo uzavíratelné zrcátko s textem „Jsi krásná“, které jim věnujeme jako bolestné, a zapůjčená svatební kniha. A jede se dál!

S úderem deváté hodiny se otevírají dveře galerie návštěvníkům veletrhu. Rozsvěcíme světýlka na našem banneru, rovnáme vzorová svatební oznámení, košíčky s plackami a aranžujeme svatební knihy. Připínáme cenovky a začínáme se těšit na všechny, kteří nás poctí svou návštěvou a budou si chtít povídat, protože to my chceme taky! „Drbu vrbu, drbu vrbu, drbu vrbu!“ Mluvidla připravena, jde se na to!

Povídáme si s návštěvníky nejen o výrobcích, které nabízíme, ale také o tom, jaké jsou naše možnosti a co všechno se v dnešní době dá vyrobit a jak rychle. Ptáme se, co zákazníci chtějí, co by si přáli a co naopak ne, kdy mají svatbu a jak jsou daleko s přípravami. Zajímá nás zkrátka všechno! Nabízíme vzorky svatebních oznámení, prodáváme placky a zkoušíme trička s budoucími nevěstami. Ani nás nenapadne použít cedulku „Přijdu hned“, protože chceme být se všemi, kteří projdou okolo nás! První mandarinku ke snídani si loupeme okolo jedenácté dopolední a přitom návštěvníkům vyprávíme, jak je fajn některé věci jednoduše nechat na Soleille, protože ušetřený čas se dá využít při přípravě svatby zase někde jinde.

Den se bleskurychle přehoupne do odpoledních hodin a my se za naším stolečkem vlníme do rytmu písní Binge Band. U stánku Soleille_design se párkrát prostřídáme, ale to jen proto, abychom nepřišly o workshop Magic Flower, na kterém se naučíme vázat nezničitelné vývazky a věnečky pro družičky, a také kvůli tomu, aby nám neuniklo improvizační divadlo Paleťáků, ze kterých jsme nadšené doslova až na půdu.

Abychom se v odpoledních hodinách rozptýlily a pokochaly, jdeme se na střídačku projít a popovídat si s Luckou, která je autorkou úchvatných lapačů snů značky Gaia Dreamcatchers. Na cestě zpět k našemu stánku se zastavíme a zasníme u fotografií fotografky Aloha Reneé. No, a než se nadějeme, výstavní den je u konce, skládáme, balíme a na skok míříme do kavárny PETROF Gallery na pořádně silný zázvorový čaj a pistáciový dortík. Na „afterparty“ probereme dojmy a pomalu se loučíme s pořadatelkami veletrhu Svatbárium, kterým děkujeme za skvělou organizaci. Poplácáme se po ramenou s inspirativními vystavovateli, vybrnkáme si pár melodií na vystavené klavíry PETROF a frčí se domů!

Na cestě domů nás i přes velkou únavu masírují nové a nové nápady. Zkrátka, máme vás plnou hlavu, milí návštěvníci, a těšíme se na další setkání!

Hani & Luci

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

 Originální grafika - Individuální přístup - Rychlé dodání

 

 

Facebook
Kontaktujte nás
Logo
Soleille-design
Ing. Hana Baumrtová Kučerová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz